GÜLÇİÇEK TONİK  170 ML
GÜLÇİÇEK TONİK  170 ML
GÜLÇİÇEK TONİK  170 ML

GÜLÇİÇEK TONİK 170 ML (GC 5010093)

Fiyat : ₺49,99(KDV Dahil)

NEM DÜZENLEYİCİ VE SIKILAŞTIRICI ALKOLSÜZ TONİK

 

Bilgilendirme; Üretici firmalar tarafından ürünlerin içeriği değiştirilmeden ürün ambalajlarında zaman zaman küçük değişiklikler yapılmaktadır. Örneğin, şişe, kapak, kutu, etiket rengi gibi, Bu yüzden ürün görselleri sitedeki resim görselleriyle küçük uyumsuzluk gösterebilir.

 

 

Nemlendirici ve Sıkılaştırıcı Tonik

Cilt bakım rutininin önemli bir parçası olan tonik, hemen herkesin kullandığı yüz temizleyici ürünlerinin başında geliyor. Fakat çoğu kadın yüzlerce tonik içerisinden cilt tipine en uygun olanı seçmekte zorlanıyor. biz sizin için Gülçiçek Nemlendirici ve Sıkılaştırıcı Tonik öneriyoruz.

 

Tonik Nedir ?Güne yenilenmiş başlamanın ve tüm günün yorgunluğunu atmanın en iyi yolu iyi bir cilt bakımıdır. Cilt bakımının da ilk adımı, dört mevsim çevresel faktörlerden en çok etkilenen yüz temizliği adımıdır. Yüz temizliğinde ise cildin kir ve kalıntılardan yeterince arınmasını sağlayan tonik kullanımı oldukça önem taşır.

Cilt temizliği için bu kadar önemli olan tonik seçiminde ise doğal içerikli ürünlere öncelik vermeye dikkat edilmelidir. Çünkü doğal ürünler ile cildinize yaptığınız bakım her zaman daha uzun ömürlü ve kalıcı olacaktır. Bununla birlikte bir başka önemli husus cilt yapısına uygun ürünün kullanılmasıdır. Cilt tipleri için farklı seçenekler sunan tonikler alkollü ve alkolsüz olarak ikiye ayrılır. Bu tonik alkolsüzdür. Ayrıca bu tonik cildi temizleyici etkisinin yanı sıra cildinizde nemlendirici ve sıkılaştırıcı tonik etkisini maksimumda tutmasını sağlar.

Nemlendirici ve Sıkılaştırıcı Tonik Nasıl Kullanılır ?

 

 

Günlük bakım ritüelinizde yer alan temizleme ürünü ile cildinizi temizledikten sonra bir parça pamuğu kullanacağınız tonik ile ıslatın ve küçük dairesel hareketlerle nazikçe cildinize uygulayın. Bu kadar basit. Pamuğu cildinize ilk uyguladığınızda pamukta bir miktar kir birikebilir. Bu kir tabakası kalmayana kadar pamukları yenileyerek tonik kullanmaya devam etmelisiniz. Toniği kullandıktan sonra nemlendirme ya da diğer bakım ürünlerinizi kullanmaya geçebilirsiniz. Unutmamalısınız ki cildinizi ne kadar iyi temizlerseniz sonraki ürünün etkisi bir o kadar artacak ve cildinize en faydalı şekilde nüfus edecektir.