GÜLÇİÇEK TEMİZLEME SÜTÜ 170 ML
GÜLÇİÇEK TEMİZLEME SÜTÜ 170 ML
GÜLÇİÇEK TEMİZLEME SÜTÜ 170 ML

GÜLÇİÇEK TEMİZLEME SÜTÜ 170 ML (GC 5010020)

Gülçiçek Nemlendirici Temizleme Sütü

 

Yüzümüz gün içerisinde bir çok dış etmene maruz kalmasının yanı sıra birde yapmış olduğumuz makyajlar eklenince yüzde istenmeyen türde lekeler oluşabiliyor. Yüzümüzde istemediğimiz lekelerin oluşmaması ve daha temiz bir cilde sahip olmak için Gülçiçek Nemlendirici Temizleme Sütü

 

İçeriğinde bulunan zengin aktifler sayesinde cildinize kolayca nüfuz eder ve etkin bir şekilde temizler, makyaj ve kir kalıntılarından arındırır. Cildinizin doğal nem dengesini korur ve temizleme esnasında kaybedilen nemi geri kazandırır. Cilt yüzeyinde yağ tabakası bırakmaz, kullanım sonrası cildiniz sağlıklı, taze ve temiz bir görünüm kazanır. Göz yakmayan besleyici formülü sayesinde, Göz makyajı dahil tüm makyaj temizliğinde günlük kullanıma uygundur.

 Kullanım Önerisi : Gülçiçek nemlendirici Makyaj Temizleme Sütü’nü yüz ve boyun bölgenize pamuk yardımı ile dairesel hareketler ile masaj yaparak uygulayın.

Komple bakım için cildinizin ihtiyacına göre Gülçiçek Cilt temizleme Köpüğü, Gülçiçek Nem Düzenleyici Sıkılaştırıcı Alkolsüz Tonik ve Gülçiçek Canlandırıcı Yüz Bakım Kremi ile cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

 

Nemlendirici Temizleme Sütü Nedir

 

Bu ürün tüm ciltlere uygun olarak hazırlanmış olan gözenekleri derinlemesine temizlemesinin yanı sıra cildimizin en üst tabakasını nemlendiren kozmetik bir üründür. Eğer düzenli olarak kullanılırsak siyah nota ve sivilce oluşumunun önüne geçmiş oluruz.

 

Nemlendirici Temizleme Sütü Nasıl Kullanılır

 

Bu ürünün kullanımı öncesinden öncelikle ellerimizi iyice temizlemeliyiz.  Daha sonra bir miktar temizleme sütünü temizlenmesi gereken bölgeye yada elinize sıkarak cildinize masaj yaparcasına iyice yedirin. Masaj sırasında elinizi fazla bastırmamaya dikkat edin. Aynı zamanda çok fazla sıkmanıza gerek yok çünkü yüz sütü akışkan özelliği sayesinde cildinizin tüm yüzeyine erişebilir.

Masaj sırasında cildinizde oluşan kan dolaşımını hızlandırmış olacaksınız ve bu durum cildimiz için daha faydalı bir hal alacaktır. Son olarak ise yüzünüzü ılık suyla başlayarak yavaşça durulayın durulama işleminin sonunda ise soğuk su kullanmanız kan akışını hızlandırdığından cildimiz için daha iyi olacaktır. Ardından temiz bir havluyla cildinizi kurulayın.

 

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR